20171017 164647Po raz kolejny, w dniu 17 października  2017 roku w Bibliotece Głównej przy ul. F. Chopina 52 spotkali się brydżyści z Gorzowa i okolic, aby walczyć w II Turnieju Brydża Sportowego o Puchar JM Rektor AJP prof. dr hab. Elżbiety Skorupskiej-Raczyńskiej. Zawody wygrali Barbara Guziewicz i Ryszard Łokcik z Gorzowa. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali również nagrody książkowe oraz zaproszenie na przyszłoroczny Międzynarodowy Kongres Brydżowy w Sławie. Pełne wyniki zmagań przy "zielonym stoliku" znajdują się na stronie www.brydzlubuski.pl. Organizatorami turnieju była sekcja gier umysłowych ACSiT AJP oraz Lubuski Związek Brydża Sportowego.

 

brydż fotoSekcja gier umysłowych ACSiT oraz Lubuski Związek Brydża Sportowego serdecznie zapraszają do udziału w II Akademickim Turnieju Brydża Sportowego o Puchar JM Rektor Akademii m. Jakuba z Paradyża prof. dr hab. Elżbiety Skorupskiej-Raczyńskiej, który odbędzie sie w dniu 17 października 2017 roku o godzinie 16.30 w Bibliotece Głównej AJP przy ul. F. Chopina 52. Zapisy par u Pana Grzegorza Pogodzińskiego przed turniejem.

2 Obra 18Sekcja kajakowa ACSiT serdecznie zaprasza studentów i  pracowników wraz z rodzinami na drugi już spływ kajakowy rzeką Obrą w dniu 17 czerwca br. Koszt 40 zł od osoby, trasa Stary Dworek - Bledzew, na koniec imprezy planowane jest ognisko ( napoje i kiełbaski we własnym zakresie) Chętni proszeni są o kontakt z mgr Tomaszem Walkowiakiem tel. 608300303

2 Obra 25Sekcja kajakowa ACSiT serdecznie zaprasza studentów, pracowników wraz z rodzinami na spływ kajakowy rzeką Obrą, który odbędzie się w dniu 03 czerwca br. Trasa : Nowy Dworek - Bledzew, koszt od osoby - 40 zł, na zakończenie imprezy - ognisko ( kiełbaski i napoje we własnym zakresie). Chętnych prosimy o kontakt z mgr Tomaszem Walkowiakiem tel. 608300303.

ACSiT - marsz 18 kwiecien 2015 004sekcja rekreacyjna zaprasza wszystkich miłośników nordic walking na " Wiosenny marsz z kijkami", który odbędzie sie w dniu 18 marca 2017 roku ( sobota) w Kłodawie. Trasa będzie wiodła oznakowanymi szlakami w kłodawskich lasach. Zbiórka o godzinie 9.30 na ul. Mironickiej 29 ( wjazd na parking od ul. Jaśminowej). Dojazd z Gorzowa - kierunek na Barlinek, w Kłodawie - kierunek na Marwice, Santocko. Zakończenie imprezy przewidziane jest na godzinę 12.30. Rezerwacja kijków : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w przypadku opadów atmosferycznych marsz będzie odwołany, kontakt w tej sprawie ok. godziny 9.00 mgr Małgorzata Madej tel. 509395662

Lokalizacja

Kontakt

Back to top