Miesiąc grudzień obfituje w Mikołajkowe imprezy sportowo - rekreacyjne, które oprócz dobrej, aktywnej zabawy dają też możliwość pomocy potrzebującym.

W dniu 07 grudnia odbyła się "Mikołajkowa Zumba", na ktorej bawiło się ponad 40 osób, w tym słuchaczki Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Zajęcia poprowadziła nasza absolwentka , licencjonowany instruktor Agnieszka Mrozowicz. Uczestnicy byli bardzo zadowoleni, gdyż spędzili czas w hali sportowej PWSZ bardzo intensywnie a pot lał się strumieniami.

We wtorek 08 grudnia ponad 30 osób zebrało sie w salce konferencyjnej w hali sportowej aby spędzić kilka godzin przy rozgrywkach w gry planszowe. Korzystano z najpopularniejszych gier tj. Scrabble, Monopol, Chińczyk jak również w Państwa - miasta oraz Skojarzenia po angielsku. Gracze oprócz wysiłku intelektualnego mogli umacniać bezpośrednie więzi międzyludzkie. Imprezie towarzyszyły burzliwe dyskusje oraz gromkie śmiechy.

W sobotni poranek 12 grudnia pogoda pozwoliła aby przemaszerować z kijkami trasę z Gorzowa do Kłodawy i z powrotem, pokonując 9.5 km. Ponad 20 uczestników przeszło ten odcinek w 2 godziny, z poczuciem dobrze i aktywnie sędzonego czasu.

Aby wziąć udział we wszystkich w/w imprezach należało przynieść czekoladę lub inną słodycz, które będą przekazane, w ilości ponad 150 czekolad ,dzieciom ze świetlicy środowiskowej im. brata Krystyna w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Słonecznej.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za liczny udział i zapraszamy na następne imprezy. Już dziś o godzinie 19.00 w hali sportowej odbędą  "Małe gry siatkarskie" zaś jutro Gwiazdkowy Turniej w piłce nożnej halowej.

MM