Wydział Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego - aktualności

Rozpoczynamy rekrutację do programu Legia Akademicka. Projekt na terenie województwa lubuskiego będzie realizowany wyłącznie w AJP. Do udziału w programie zapraszamy naszych  a także studentów innych uczelni.

Zapraszamy na III ogólnopolski okrągły stół EUIncSo „Społeczeństwo, władza, media: mowa nienawiści a inkluzja społeczna”. Debata będzie miała miejsce 15 stycznia 2019 r. od godz. 9:45 w Bibliotece Głównej Akademii im. Jakuba z Paradyża przy ul. Chopina 52 w Gorzowie Wielkopolskim.

Uwaga Studenci III roku I stopnia oraz II roku II stopnia studiów

Zgodnie z ZARZĄDZENIEM REKTORA NR 5/0101/2017 z dnia 17 stycznia 2017 r. w sprawie składania i poddawania procedurze antyplagiatowej prac dyplomowych, tekst pracy dyplomowej musi być poddany weryfikacji programem antyplagiatowym.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Panem Konsulem Nickiem Lavertym z Konsulatu Generalnego USA w Warszawie, który będzie gościł na Wydziale Ekonomicznym AJP. Na spotkaniu dowiesz się o możliwościach studiowania w USA oraz wyjazdu wakacyjnego w ramach programu Wymiany Kulturowej ze Stanami Zjednoczonymi.

Zapraszamy nauczycieli akademickich i pracowników administracyjnych Akademii im. Jakuba z Paradyża do zgłaszania się na wyjazdy stypendialne w ramach programu Erasmus+.

Centrum Doktryn i Szkolenia SZ oraz Akademia Marynarki Wojennej we współpracy z Akademią Sztuki Wojennej, Wojskową Akademią Techniczną, Wyższą Szkołą Oficerską Sił Powietrznych, Wyższą Szkołą Policji, Uniwersytetem Szczecińskim, Dolnośląską Szkołą Wyższą oraz Akademią im. Jakuba z Paradyża mają zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Konferencję Naukową GlobState „Wyzwania dla bezpieczeństwa państwa w aspekcie zmieniającego się środowiska geopolitycznego” która odbędzie się w dniach 04 – 05 grudnia 2018 r.