Wydział Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego - aktualności

Uwaga Studenci III roku I stopnia oraz II roku II stopnia studiów

Zgodnie z ZARZĄDZENIEM REKTORA NR 5/0101/2017 z dnia 17 stycznia 2017 r. w sprawie składania i poddawania procedurze antyplagiatowej prac dyplomowych, tekst pracy dyplomowej musi być poddany weryfikacji programem antyplagiatowym.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Panem Konsulem Nickiem Lavertym z Konsulatu Generalnego USA w Warszawie, który będzie gościł na Wydziale Ekonomicznym AJP. Na spotkaniu dowiesz się o możliwościach studiowania w USA oraz wyjazdu wakacyjnego w ramach programu Wymiany Kulturowej ze Stanami Zjednoczonymi.

Zapraszamy nauczycieli akademickich i pracowników administracyjnych Akademii im. Jakuba z Paradyża do zgłaszania się na wyjazdy stypendialne w ramach programu Erasmus+.

Centrum Doktryn i Szkolenia SZ oraz Akademia Marynarki Wojennej we współpracy z Akademią Sztuki Wojennej, Wojskową Akademią Techniczną, Wyższą Szkołą Oficerską Sił Powietrznych, Wyższą Szkołą Policji, Uniwersytetem Szczecińskim, Dolnośląską Szkołą Wyższą oraz Akademią im. Jakuba z Paradyża mają zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Konferencję Naukową GlobState „Wyzwania dla bezpieczeństwa państwa w aspekcie zmieniającego się środowiska geopolitycznego” która odbędzie się w dniach 04 – 05 grudnia 2018 r.

The Faculty of Administration and National Security of the Jacob of Paradise University in Gorzów Wielkopolski, as one of the co-organizers, invites to the expert seminar “(In)Equality and (Non)Discrimination in Europe: a multifaceted perspective” that is going to be held at the University of Bari Aldo Moro in Bari (Italy) on September 17th 2018.

Rektor Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim ma zaszczyt zarosić na UROCZYSTE POSIEDZENIE SENATU Z OKAZJI 20-LECIA UCZELNI w dniu 17 września 2018 r. Rozpoczęcie uroczystosci: godz. 11.00 w Auli im. prof. Stanisława Kirkora (budynek nr5), Gorzów Wielkoposlki, ul. Fryderyka Chopina 52.