Wydział Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego - aktualności

W dniach 15 – 19 maja 2017 r. na Wydziale Administracji i Bezpieczeństwo Narodowego Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim przebywała na wymianie dydaktycznej w ramach stypendium Erasmus+ pani dr Angela Maria di Romito z Uniwersytetu Aldo Moro w Bari (Włochy).

Wydział Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, jako jeden ze współorganizatorów, ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Roundtable Debate 2017 “The role of European values in times of the political and socio-economic challenges in Europe”,

Wydział Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, jako jeden ze współorganizatorów, ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w CEWSE PhD Workshop „Global Agenda for External Action”, który odbędzie się w dniu 26 maja 2017 r. (piątek), w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, al. Niepodległości 128, bud. C, Aula I.

Akademickie Centrum Badań Euroregionalnych

Akademii  im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim,

Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim,

Związek Ukraińców w Polsce – Koło w Gorzowie Wielkopolskim,

Zjednoczenie Łemków – Koło w Gorzowie Wielkopolskim,

Polskie Towarzystwo Historyczne – Oddział w Gorzowie Wielkopolskim

Miejski Ośrodek Sztuki w Gorzowie Wielkopolskim

zapraszają na konferencję naukową pt.:

Pan dr inż. Waldemar ZAKRZEWSKI reprezentował Wydział AiBN w konferencji naukowej "Obronność RP XXI wieku" zorganizowanej w dniu 9 maja 2017r w Akademii Sztuki Wojennej, podczas której przedstawił wykład zatytułowany ”Wojska Obrony Terytorialnej ważnym elementem systemu zarządzania kryzysowego w czasie pokoju”.

Wydział Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza na seminarium naukowe „Młodzież na europejskim rynku pracy – staże, praktyki, stypendia, praca, instytucje UE”, które odbędzie się w dniu 6 maja 2017 r. w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego.