Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych szeroko pojętą problematyką bezpieczeństwa na IV edycję ogólnopolskiej konferencji studenckiej MŁODZI DLA BEZPIECZEŃSTWA, któa odbędzie się 23 maja 2018r. w Bibliotece Głównej Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim

Celem konferencji jest analiza szeroko pojętego bezpieczeństwa w kontekście współczesnych wyzwań w obszarze wewnętrznym i międzynarodowym. Konferencja adresowana jest do studentów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ma stać się miejscem integracji młodych ludzi zainteresowanych rozwijaniem swoich zainteresowań badawczych. Interdyscyplinarny charakter konferencji ma stworzyć przestrzeń, w której możliwa będzie wymiana wiedzy i doświadczeń, a także która inspirować będzie do dalszych poszukiwań badawczych i edukacji w tym obszarze.

Pobierz plik (MDB 2018 program 27.04.doc) Program konferencji studencki MDB 2018