Centrum Doktryn i Szkolenia SZ oraz Akademia Marynarki Wojennej we współpracy z Akademią Sztuki Wojennej, Wojskową Akademią Techniczną, Wyższą Szkołą Oficerską Sił Powietrznych, Wyższą Szkołą Policji, Uniwersytetem Szczecińskim, Dolnośląską Szkołą Wyższą oraz Akademią im. Jakuba z Paradyża mają zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Konferencję Naukową GlobState „Wyzwania dla bezpieczeństwa państwa w aspekcie zmieniającego się środowiska geopolitycznego” która odbędzie się w dniach 04 – 05 grudnia 2018 r.

Pobierz plik (I_komunikat_globstate.docx) I_komunikat_globstate.docx

Pobierz plik (formularz rejestracyjny GlobState.docx) formularz rejestracyjny GlobState.docx

Pobierz plik (Załacznik nr 2 informacje dla prelegentów, wskazówki dla autorów artykułów.docx) Załacznik nr 2 informacje dla prelegentów, wskazówki dla autorów artykułów.docx