|       |   EN

Wydział Ekonomiczny - aktualności

15 listopada 2022 r. odbyła się VII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Rachunkowość 2022, organizowana przez Wydział Ekonomiczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim.

uczymy na comarch ERPWydział Ekonomiczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim oraz Koło Naukowe Rachunkowości i Podatków KoRa serdecznie zapraszają zainteresowanych studentów i pracowników dydaktycznych Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim do udziału w bezpłatnych e-szkoleniach z obsługi systemu Comarch ERP Optima, oprogramowania służącego do obsługi księgowości, kadr i płac oraz sprzedaży.

Koło Naukowe Rachunkowości i Podatków KoRa zaprasza studentów Wydziału Ekonomicznego na bezpłatne szkolenia.

W dniu 27 października 2022 roku na Wydziale Ekonomicznym obyła się pierwsza cykliczna konferencja Dzień Logistyki.

Dział Współpracy Międzynarodowej Akademii im. Jakuba z Paradyża przyjmuje zgłoszenia studentów i pracowników AJP na 30-godzinne kursy językowe organizowane w ramach programu Erasmus+.

W ofercie: język czeski, francuski, niemiecki, rosyjski, ukraiński i włoski.