Wydział Ekonomiczny - aktualności

LogoRusza VIII edycja konkursu FINSIM Liga Akademicka, symulacji zarządzania bankiem on-line. W edycji wykorzystana zostanie zupełnie nowa gra, przygotowana z partnerem zagranicznym ITCB Hungary pod nazwą FINSIM 4.0.

W dniu 27 września 2019 roku w oddziale ZUS w Gorzowie Wielkopolskim odbyła się konferencja na temat ZUS, w której wzięła udział Pani dr Małgorzata Trocka Prodziekan do spraw organizacji i rozwoju oraz Pan dr Andrzej Kuciński Kierownik Zakładu Rachunkowości i Zarządzania Finansami.

Logotyp konferencjiWydział Ekonomiczny AJP serdecznie zaprasza na IX Ogólnopolską Konferencję Naukową Rachunkowość i Finanse. Teoria i Praktyka 2019, która odbędzie się 17 października 2019 roku przy ul. Fryderyka Chopina 52, budynek nr 5, w auli im. Stanisława Kirkora.

ikonka

W auli Akademii im. Jakuba z Paradyża 26 września 2019 roku miało miejsce II Forum Gospodarcze Gorzowski Archipelag Rozwoju: kompetencje przyszłości, w którym wzięły udział władze Wydziału Ekonomicznego w osobach Prodziekan ds. Organizacji i Rozwoju dr Małgorzaty Trockiej, Prodziekan ds. studenckich dr Magdaleny Byczkowskiej oraz kierownika Zakładu Rachunkowości i Zarządzania Finansami dr Andrzeja Kucińskiego.

Rektor prof. dr hab. Elżbieta Skorupska-Raczyńska i Senat AJP mają zaszczyt zaprosić Państwa na Inaugurację Roku Akademickiego 2019/2020,

która odbędzie się 1 października 2019 r. w Auli im. prof. Stanisława Kirkora, w budynku nr 5, przy ul. Fryderyka Chopina 52. Inaugurację poprzedzać będzie Uroczysta Msza Św. oraz uroczysty pochód do kampusu AJP.

W dniach 23-27 września br., odbędzie się Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS. Zapraszamy wszystkich prowadzących działalność gospodarczą, a także osoby chcące założyć firmę.