Wydział Ekonomiczny - aktualności

Logotyp archipelagW dniu 21 września 2018 roku w Filharmonii Gorzowskiej odbył się Gorzowski Archipelag Rozwoju - forum o potencjale Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Gorzowa Wielkopolskiego w ramach Open Eyes Economy, w którym wziął udział dr Andrzej Kuciński pełnomocnik Dziekana do spraw współpracy z przedsiębiorcami.

logo jubileuszRektor Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim ma zaszczyt zarosić na UROCZYSTE POSIEDZENIE SENATU Z OKAZJI 20-LECIA UCZELNI w dniu 17 września 2018 r. Rozpoczęcie uroczystosci: godz. 11.00 w Auli im. prof. Stanisława Kirkora (budynek nr5), Gorzów Wielkoposlki, ul. Fryderyka Chopina 52.

logo PDP Kopia7 września 2018 roku odbyła się w Gorzowie Wielkopolskim konferencja Prawo do przedsiębiorczości – małe firmy, wielkie zmiany zorganizowana przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, w której wziął udział dr Andrzej Kuciński z Wydziału Ekonomicznego – Pełnomocnik Dziekana ds. współpracy z przedsiębiorcami.

FIR logoOd r. a. 2018/2019 oferta Wydziału Ekonomicznego została poszerzona o nowy kierunek FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ , studia drugiego stopnia, profil praktyczny.

logo v4W dniu 2 lipca 2018 roku zostało podpisane porozumienie w sprawie nawiązania współpracy w zakresie studenckich praktyk zawodowych z Biuro Rachunkowe AMK Finanse w Gorzowie Wielkopolskim, pozwalające odbyć studencką praktykę zawodową dla studentów kierunku finanse i rachunkowość, studia pierwszego stopnia, profil praktyczny.