Wydział Ekonomiczny - aktualności

pitSzanowni Państwo,

26 kwietnia 2017 r. Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim, Krajowa Izba Biegłych Rewidentów Regionalny Oddział w Gorzowie Wielkopolskim oraz studenci kierunku finanse i rachunkowość Wydziału Ekonomicznego Akademii im. Jakuba z Paradyża pomogą wypełnić osobom  fizycznym rozliczenie roczne za rok 2016.

Miejsce: ul. Fryderyka Chopina 52, blok numer 5, w godz. 10.00 – 13.00

logo swb 2017Wydział Ekonomiczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim ma zaszczyt zaprosić na: VII Międzynarodową Konferencję Naukową "SKUTECZNOŚĆ W BIZNESIE" pod hasłem "Współpraca nauki i biznesu płaszczyzną wymiany doświadczeń".

Konferencja odbędzie się  25 kwietnia 2017 roku w Auli im. prof. Stanisława Kirkora Akademii im. Jakuba z Paradyża, ul. Fryderyka Chopina 52, budynek nr 5 w Gorzowie Wielkopolskim.

logo(1)W dniu 26.04.2017 o godzinie 13:30-15:00 w sali 301 blok 6 ul. Fryderyka Chopina 52 odbędzie się w ramach modułu tematycznego Zarządzanie ryzykiem finansowym w biznesie i życiu osobistym programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem wykład "Wiarygodność finansowa - co możesz zyskać?" który poprowadzi Pan Damian Cymbała reprezentujący Biuro Informacji Kredytowej.

logo(1)W dniu 26.04.2017 o godzinie 11:45-13:15 w sali 301 blok 6 ul. Fryderyka Chopina 52 odbędzie się w ramach modułu tematycznego Zarządzanie ryzykiem finansowym w biznesie i życiu osobistym programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem wykład "Wiarygodność finansowa - co możesz zyskać?" który poprowadzi Pan Damian Cymbała reprezentujący Biuro Informacji Kredytowej.

DSC00228W środę 29 marca 2017 roku już po raz siódmy odbył się Konkurs „Przedsiębiorczość” organizowany przez Wydział Ekonomiczny i Studenckie Koło Naukowe „CREATiV”. Uczestnikami Konkursu, jak co roku, byli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, którzy przybyli do Akademii im. Jakuba z Paradyża niezwykle licznie. Mieli oni możliwość sprawdzenia wiedzy z zakresu ekonomii rozwiązując test konkursowy składający się z 30 pytań wielokrotnego wyboru.

logo(1)W dniu 27 marca 2017 roku w Warszawie w siedzibie Biura Informacji Kredytowej S.A. odbyło się Ogólnopolskie Spotkanie Koordynatorów i Wykładowców Uczelnianych Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem, w którym wziął udział dr A. Kuciński koordynator programu w Akademii im. Jakuba z Paradyża. Spotkanie było doskonałą okazją do podsumowania programu, omówienia zaplanowanych działań na rok bieżący oraz spotkań z przedstawicielami Partnerów Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem.