Wydział Ekonomiczny - aktualności

coaching logoW imieniu Wydziału Ekonomicznego Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim zapraszamy do uczestniczenia w SPOTKANIU Z EKSPERTEM pod wymownym hasłem:

PoCZUJ coaching

Spotkanie odbędzie się 23 maja 2017 roku, ul. Fryderyka Chopina 52, budynek 5, sala 106, godz. 12:00.

ZUSW dniu 29.05.2017 od godziny 11:00 na Wydziale Ekonomicznym przy ul. Fryderyka Chopina 52, blok numer 5 odbędą się „Drzwi otwarte – Strefa ZUS”, w ramach których można będzie zapoznać się z Platformą Usług Elektronicznych (PUE ZUS) – narzędzie pozwalające na dwustronną komunikację z ZUS on-line, a także na bieżący wgląd w dane na indywidualnym koncie w ZUS (wysokości odprowadzanych składek, kapitał emerytalny itp.).

ZUSW dniu 29.05.2017 w godzinach 10:00-11:30 na Wydziale Ekonomicznym ul. Fryderyka Chopina 52, sala 109, blok 5 odbędzie się wykład w ramach Modułu tematycznego - Oszczędzanie oraz inwestowanie długoterminowe programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem ZUS dla Studenta. Ubezpieczenia społeczne w praktyce”.

KAS logoStudenci Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim mieli okazję 10.05.2017 r. uczestniczyć w wykładzie w ramach cyklu: Spotkania z Ekspertem, nt: Krajowa Administracja Skarbowa – zadania oraz główne założenia.

Prelegentami byli przedstawiciele Lubuskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Gorzowie Wielkopolskim, tj. Pani nadkomisarz Barbara Keller oraz Pan nadkomisarz Robert Wojtczak.

szkolenieWydział Ekonomiczny oraz Akademickiego Centrum Studiów Niemcoznawczych i Europejskich Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim serdecznie zaprasza do uczestnictwa w IV Transgranicznej Konferencji Naukowej "Rozwój na peryferiach?", która odbędzie się 7 czerwca 2017 w Gorzowie Wielkopolskim.
Szczegółowe informacje i zgłoszenia www.konferencja-rnp.ajp.edu.pl

KAS logoWydział Ekonomiczny Akademii im. Jakuba z Paradyża oraz Lubuski Urząd Celno-Skarbowy w Gorzowie Wielkopolskim serdecznie zapraszają zainteresowanych studentów i pracowników dydaktycznych do uczestnictwa w wykładzie nt. Krajowa Administracja Skarbowa - zadania oraz główne założenia.

Wykład odbędzie się 10 maja 2017 r. o godzinie 13.30, w sali 301, budynek nr 8 Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Fryderyka Chopina 52.