scorehunterSzanowni Państwo,

w ramach realizowanego przez Akademię im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem udostępniona została przygotowana przez Biuro informacji Kredytowej platforma edukacyjna dla studentów i wykładowców  Score Hunter www.scorehunter.edu.pl. Jest to proste, przyjazne narzędzie, dzięki któremu studenci mogą dowiedzieć się przede wszystkim jak budować własną wiarygodność finansową, ale również jak działa bankowy system wymiany informacji kredytowej i BIK.

Platforma Score Hunter składa się z kilku głównych elementów:

• Historia studenta, w której skupiamy się na przedstawieniu mechanizmu budowania historii kredytowej i scoringu.
  • Pakiet krótkich pytań i quizów, dzięki którym pogłębiamy wiedzę na temat własnej historii kredytowej, narzędzi pozwalających na jaj monitorowanie, jak również sposobów na uniknięcie wyłudzenia kredytu na nasze dane.
  • Zestawu materiałów video, w których w niezobowiązujący sposób tłumaczymy wszystkie wspominane powyżej obszary tematyczne
  • Pakietu tylko dla Wykładowców ułatwiającego Państwu zaadaptowanie tematyki budowania wiarygodności finansowej do Państwa zajęć, w skład którego wchodzi  przykładowy scenariusz zajęć i zbiór prezentacji do wykorzystania.
  • Dodatkowe elementy charakterystyczne dla gier, jak własny profil, rankingi, osiągniecia itp

Korzystanie z platformy Score Hunter możliwe jest zarówno na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach mobilnych. Wkrótce bliższe informacje na temat zasad uczestnictwa w Grywalizacji.