grywalizacjaChcesz się przekonać, czy wiesz już wszystko o swojej wiarygodności finansowej i ochronie tożsamości? Podejmij wyzwanie na platformie #ScoreHunter, rozwiązuj zadania, zdobywaj punkty i zgarnij kod rabatowy.

Jak tego dokonać?

1. Zarejestruj się na www.scorehunter.edu.pl
  2. Wybierz Uczelnię, a następnie grupę
    1. studenci III roku kierunku Finanse i Rachunkowość  studia stacjonarne AndrzejKuciński_AJP_GrupaFIR1S_2017/2018
    2. studenci III roku kierunku Finanse i Rachunkowość  studia niestacjonarne AndrzejKuciński_AJP_GrupaFIR2NS_2017/2018
    3. studenci pozostałych roczników i kierunków studia stacjonarne i niestacjonarne AndrzejKuciński_AJP_GrupaWE_2017/2018

3. Po przypisaniu się do właściwej grupy na Platformie będziesz mógł(a) wcielić się w doradcę głównego bohatera czy wykonywać dodatkowe zadania i gromadzić punkty potwierdzające zdobytą wiedzę. Studenci korzystający z platformy, gromadząc na swoich kontach punkty, będą mogli zamienić je na nagrody w postaci rocznych Alertów BIK bądź pełnego pakietu produktów.

4. Jeżeli chcesz wykonać zadanie indywidulanie nie przypisując się do grupy określonej w punkcie 2 wybierz „Wykonuję zadanie indywidualnie / na powyższej liście nie ma mojej grupy”.

Chcesz się dowiedzieć więcej:

dr Andrzej Kuciński

Uczelniany Koordynator Ogólnopolskiego Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem