kursy jzykoweDział Współpracy Międzynarodowej Akademii im. Jakuba z Paradyża przyjmuje zgłoszenia studentów i pracowników naszej Uczelni na 30-godzinne kursy językowe. W ofercie: język czeski, francuski, niemiecki, rosyjski i włoski, ukraiński.

Zgłoszenia zawierające: wybór języka na kursie, imię i nazwisko, status uczestnika (pracownik/student), adres e-mail oraz nr telefonu kontaktowego prosimy kierować na adres: //www.ajp.edu.pl/Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do końca stycznia 2018 roku.

Opłata za kurs wynosi 1 zł za lekcję. Kursy dofinansowane będą z funduszy programu Erasmus+.

Poziom danego języka na kursie uzależniony będzie od grupy chętnych (ich poziomu językowego).

Zapraszamy!