logo scorehunterW dniu 23 maja 2018 roku zakończyła się tegoroczna edycja konkursu ScoreHunter. Student Wydziału Ekonomicznego Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim kierunku finanse i rachunkowość Pan Michał Mieczkowski został zwycięzcą gry ScoreHunter. W ogólnopolskiej rywalizacji wzięło udział ponad 2300 zarejestrowanych studentów z kilkudziesięciu ośrodków akademickich w Polsce. Akademia im. Jakuba z Paradyża w rankingu doświadczenia zakończyła rywalizację na 10 miejscu wśród 57 uczelni uczestniczących w grywalizacji, z kolei wynik grupy (punkty doświadczenia) uczestniczącej w ScoreHunter grupa AndrzejKuciński_AJP_GrupaWE_2017/2018 zakończył rywalizację na 12 miejscu na 181 grup uczestniczących w ScoreHunter.

ScoreHunter to platforma edukacyjna wykorzystująca mechanizmy z gier w tym elementy konkursu. Korzystanie z platformy polegało na wykonywaniu kolejnych zadań dotyczących budowania historii kredytowej, dbania o bezpieczeństwo swoich dokumentów etc. Za wykonywane zadania użytkownik zdobywał Punkty, które są zbywalne, Punkty Scoringu oraz Punkty doświadczenia. Dzięki zgromadzonym punktom użytkownicy platformy mogli kupować nagrody oraz zdobywać jak najwyższe miejsca w rankingu.

W ramach grywalizacji uczestnicy wykonywali różne zestawy zadań do wykonania. Wśród nich pojedyncze polecenie dotyczące np. 1) odpowiedzi na pytanie, 2) obejrzenia materiału wideo, 3) uzupełnienia zdania. Na bieżąco tworzony był ranking na podstawie posiadanych Punktów Doświadczenia. W ramach Rankingu możliwe było porównanie własnego wyniku z wynikami innych użytkowników, a także porównanie wyników grup i szkół.

                                                                            

Uczelniany Koordynator Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem

dr Andrzej Kuciński

Lokalizacja

Kontakt

Back to top