logo v4W dniu 2 lipca 2018 roku zostało podpisane porozumienie w sprawie nawiązania współpracy w zakresie studenckich praktyk zawodowych z Biuro Rachunkowe AMK Finanse w Gorzowie Wielkopolskim, pozwalające odbyć studencką praktykę zawodową dla studentów kierunku finanse i rachunkowość, studia pierwszego stopnia, profil praktyczny.  

Biuro rachunkowe AMK Finance sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim świadczy kompleksowe usługi księgowe oraz obsługę kadrowo-płacowa. Oferta biura rachunkowego AMK Finance obejmuje również obszerne doradztwo prawne i finansowe, zwrot VAT z UE, usługi ubezpieczeniowe, usługi BHP, dofinansowania z UE, przygotowywanie dokumentów na potrzeby ochrony środowiska oraz zarządzanie płatnościami.

Osobą wyznaczoną do kontaktów w sprawach związanych z realizacją studenckiej praktyki zawodowej z Biurem rachunkowym AMK Finance Sp. z o.o. w Gorzowie Wielkopolskim ze strony Uczelni w ramach zawartego porozumienia jest dr Andrzej Kuciński – opiekun praktyk zawodowych dla kierunku finanse i rachunkowość.

Lokalizacja

Kontakt

Back to top