logo USASerdecznie zapraszamy na spotkanie z Panem Konsulem Nickiem Lavertym z Konsulatu Generalnego USA w Warszawie, który będzie gościł na Wydziale Ekonomicznym AJP. Na spotkaniu dowiesz się o możliwościach studiowania w USA oraz wyjazdu wakacyjnego w ramach programu Wymiany Kulturowej ze Stanami Zjednoczonymi.

Na spotkaniu przekazane zostaną informacje dotyczące formalnych kryteriów uczestnictwa w programie, miejsc do których można wyjechać, zasad uczestnictwa w programie. Będzie można również porozmawiać z przedstawicielami Camp Leaders Poland  jednej z firm zajmujących się organizowaniem wyjazdów.

Spotkanie odbędzie się 27 listopada o godz. 12.00 w  Auli im. prof. Stanisława Kirkora, ul. Fryderyka Chopina 52, blok5.

Nick Laverty is an American diplomat in the rank of vice consul at the Embassy of the United States of America in Warsaw. He is a Ph.D. in political studies. Before joining the American diplomatic corps, he worked as a lecturer at prestigious American universities in the region of New England: in such states as Maine, New Hampshire, Vermont, Massachusetts, Rhode Island and Connecticut. He also devoted his professional life to detecting international corruption affairs.