logo allegr4 grudnia 2018 roku w sali 401 blok numer 8 w godzinach 11:45-13:15 na Wydziale Ekonomicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się wykład Bezpieczne zakupy w sieci, który zostanie przeprowadzony przez eksperta Działu Bezpieczeństwa serwisu Allegro. W ramach wykładu słuchacz otrzyma wiedzę m.in. na temat:

• Jak modele biznesowe stosowane przez sprzedawców wpływają na poziom bezpieczeństwa kupujących?
  • Jak dokonywać bezpiecznych płatności w sieci?
  • Jakie uprawnienia przysługują kupującym?
  • Gdzie szukać pomocy w przypadku napotkania problemów podczas zakupów internetowych?
  • Co zrobić, aby podnieść poziom swojego bezpieczeństwa?

Spotkanie organizowane jest ramach udziału Wydziału Ekonomicznego Akademii im. Jakuba z Paradyża w Programie Edukacyjnym „Nowoczesne Zarządzanie Biznesem”.

Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem powstał z inicjatywy Związku Banków Polskich i obecnie realizowany jest na 125 polskich uczelniach. Misją Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem jest podnoszenie poziomu wiedzy o rynku finansowym, przedsiębiorczości oraz zarządzaniu poprzez rozwój współpracy biznesu ze szkołami wyższymi. Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu poprzez zgłoszenie udziału grup studenckich na adres akuciński@ajp.edu.pl Liczba miejsc ograniczona!

Uczelniany koordynator programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem

dr Andrzej Kuciński