logo kawaW dniu 03 kwietnia 2019 roku w sali konferencyjnej Biblioteki Głównej Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim  przy ulicy Fryderyka Chopina 52, w ramach cyklu „Przy kawie o sprawie”, odbyło się spotkanie z doradcą biznesowym Panią Wiolettą Tomczyk z Biznes Consulting.

Przedsiębiorcy szukający źródeł finansowania swojej działalności często stają przed dylematem, co wybrać. Ofertami kuszą zarówno banki, firmy leasingowe, jak i firmy faktoringowe. Wybór nie jest prosty, a wszystko zależy od finansowych potrzeb przedsiębiorcy, jego kondycji finansowej oraz celu, który zamierza osiągnąć.

Osobą, która w sposób profesjonalny może pomóc przedsiębiorcy dokonać trafnego wyboru istniejących na rynku źródeł finansowania, które to pozwolą na płynne prowadzenie przez przedsiębiorcę bieżącej działalności jak i na zrealizowanie zamierzonych inwestycji, jest doradca biznesowy.

Zaproszony na spotkanie ekspert - pani Wioletta Tomczyk z Biznes Consulting w sposób profesjonalny jak również niezwykle ciekawie i przystępny, co ważne, bo temat do najprostszych nie należy, przedstawiła studentom Wydziału Ekonomicznego zarówno możliwości i korzyści, jakie niosą ze sobą, alternatywne do kredytu formy finansowania tj. leasing oraz factoring, jak również zwróciła uwagę na niebezpieczeństwa na które nieuważny przedsiębiorca może napotkać podpisując umowę.

W imieniu Studentów Wydziału Ekonomicznego i własnym, składam Pani Wiolecie Tomczyk z Biznes Consulting serdecznie podziękowania za przybycie.

Informuję jednocześnie, iż kolejne spotkanie w ramach cyklu „Przy kawie o sprawie ”, którego tematyka dotyczyć będzie systemu podatkowego w Polsce, odbędzie się 21 maja 2019 r.

Już dziś serdecznie zapraszam.

dr Anna Mierzejewska