|   EN

pifeStudenci Wydziału Ekonomicznego, Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim uczestniczyli w spotkaniu nt: Fundusze Europejskie na nową działalność gospodarczą. Spotkanie odbyło się za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

Ekspertem był Pan Sergiusz Łukasiewicz – przedstawiciel Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim – Wydziału Zamiejscowego Urzędu Marszałkowskiego z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim.

Prelegent w interesujący sposób przedstawił najważniejsze programy, w ramach których można ubiegać się o środki unijne na założenie działalności gospodarczej. Poinformował również o ofercie Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich oraz zachęcał ich do korzystania z bezpłatnych usług specjalistów.

Podczas spotkania zainteresowani słuchacze mogli również sprawdzić swoją wiedzę na temat funduszy unijnych, rozwiązując test z omawianej tematyki.

Agnieszka Szuszakiewicz-Idziaszek

Koordynator Spotkań z Ekspertem