|   EN

pifeSpecjalnie dla studentów Wydziału Ekonomicznego, Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim dedykowane było webinarium nt: Wsparcie na rozwój przedsiębiorczości.

Ekspertem był Pan Sergiusz Łukasiewicz – przedstawiciel Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim – Wydziału Zamiejscowego Urzędu Marszałkowskiego z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim.

Prelegent przedstawił propozycje pomocy finansowej dla Polski w ramach nowej perspektywy 2021-2027. Zaznaczył, że planowane są większe inwestycje w transformację cyfrową oraz klimatyczną. Zaprezentował także, jakie są aktualnie możliwości otrzymania środków finansowych dla osób chcących założyć działalność gospodarczą. Słuchacze zostali również poinformowani o ofercie Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich oraz zachęcani do korzystania z bezpłatnych usług specjalistów.

Spotkanie odbyło się za pośrednictwem platformy ClickMeeting, a kolejne planowane

jest na 14.12. br., na które już dzisiaj serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane.

dr Agnieszka Szuszakiewicz-Idziaszek

Koordynator Spotkań z Ekspertem