|       |   EN

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w ogólnopolskim wykładzie online dra Jacka Furgi, Prezesa Centrum AMRON, pt.: „Wojna, inflacja, nowe podatki - scenariusze rozwoju rynku mieszkaniowego w Polsce”.

Wykład online odbędzie się w czwartek 7 kwietnia 2022r. o godz. 13.00

Temat: Wojna, inflacja, nowe podatki - scenariusze rozwoju rynku mieszkaniowego w Polsce

Czas trwania wykładu: 60 minut + 10-15 minut sesja pytań i odpowiedzi

Prowadzący wykład: dr Jacek Furga, Prezes Centrum AMRON

Tematyka wykładu:

Prezentacja w trakcie wykładu obejmie ocenę aktualnego rozwoju rynku mieszkaniowego w Polsce, jego finansowania oraz analizę wpływu na dalszy rozwój rynku w kontekście:

- decyzji Rady Polityki Pieniężnej o podwyżkach podstawowych stóp procentowych,

- regulacji wynikających z Polskiego Ładu,

- wojny w Ukrainie.

Rejestracji na wykład online można dokonać od razu po otrzymaniu maila, sugerujemy nie później niż 15 min przed rozpoczęciem wykładu:

Aby zarejestrować się na wykład, prosimy o kliknięcie w poniższy link (należy wpisać imię, nazwisko, nazwę uczelni oraz adres e-mail):

lub short link do rejestracji:

www.nzb.pl/wykład_AMRON

Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo wiadomość e-mail, zawierającą link do wykładu online, która zostanie wysłana na adres e-mail wskazany podczas rejestracji (gdyby nie było maila w skrzynce głównej należy sprawdzić Spam lub inne foldery poczty).

Wykład online ma charakter interaktywny dzięki możliwości zadawania pytań i dzielenia się własnymi opiniami na czacie. Czat będzie moderowany.

WAŻNE: W wykładzie online można uczestniczyć korzystając najlepiej z komputera/laptopa (także można korzystać ze smartfonu lub tabletu) używając aktualnej przeglądarki internetowej: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari lub Edge. Najlepiej skorzystać z najaktualniejszej wersji przeglądarki Google Chrome.

CERTYFIKAT: Każdy uczestnik po wykładzie otrzyma maila z podziękowaniem wraz z linkiem do certyfikatu uczestnictwa (wystawiony na podane podczas rejestracji Imię i Nazwisko).

dr Andrzej Kuciński

Uczelniany Koordynator Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem