|       |   EN

 

konferencja

XV Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa TYGIEL 2023 “Interdyscyplinarność kluczem do rozwoju”, odbędzie się 23-26 marca 2023 roku w formie hybrydowej (Lublin/online). Wydarzenie potrwa aż 4 dni, z czego 23-26 marca będziemy mieli możliwość spotkania zdalnego i łączenia się z Uczestnikami na całym świecie. Natomiast 25-26 marca będziemy mieli okazję prowadzić sesje stacjonarne (również transmitowane online).
 
 Jednocześnie przypominamy, że TYGIEL 2023 jest Konferencją interdyscyplinarną i jej tematyka obejmuje prace naukowe z wielu dziedzin wiedzy m.in.: - obszaru nauk medycznych i nauk o zdrowiu;
- obszaru nauk przyrodniczych;
- obszaru nauk ścisłych;
- obszaru nauk technicznych;
- obszaru nauk rolniczych, leśnych i weterynaryjnych;
- obszaru nauk humanistycznych;
- obszaru nauk społecznych;
- obszaru sztuki.
 
Konferencja TYGIEL od lat ceniona jest za możliwość przedstawienia i upowszechnienia prac naukowych ze wszystkich obszarów nauki, co wiąże się ze współpracą pomiędzy osobami podejmującymi rozwiązania tych samych problemów, ale wykorzystujących inne narzędzia, metody badawcze i bazującymi na osiągnięciach różnych dziedzin nauki.
 
Uczestnicy Konferencji mają możliwość zaprezentowania swoich prac w formie wystąpienia ustnego lub/i posteru naukowego, wysłuchania wystąpień zaproszonych Gości Honorowych oraz wydania rozdziału w monografii naukowej.
 
I tura rejestracji trwa do 25 października 2022 roku.
 
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://www.konferencja-tygiel.pl/
 

Zaproszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego.

Back to top