Wydział Humanistyczny - aktualności

Serdecznie zapraszamy na wręczenie dyplomów ukończenia studiów w Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, które dla absolwentów wszystkich wydziałów odbędzie się 7 lipca 2017 r. o godz. 10.00 w Auli im. prof. Stanisława Kirkora, budynek nr 5 przy ul Fryderyka Chopina 52

W dniu 27 kwietnia br. studentki trzeciego filologii angielskiej: Monika Świrepo i Anna Bukiel wzięły udział w I Interdyscyplinarnym Panelu Naukowym Studentów zorganizowanym przez Wydział Filologiczny PWSZ w Koninie. Studentki wygłosiły referaty pt: “The use of authentic stories in teaching reading comprehension to young learners”/”Zastosowanie autentycznych bajek w nauce czytania ze zrozumieniem na lekcji języka obcego w szkole”(Monika Świrepo) oraz “About my successful self-learning Spanish”/”O sukcesie samodzielnej nauki języka hiszpańskiego” (Anna Bukiel), które zostały przyjęte z dużym zainteresowaniem. Organizatorzy panelu wyrazili chęć dalszej współpracy naukowej.

Gratulujemy sukcesu!

Magdalena Witkowska

Jakie były przyczyny awarii w Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej?

Jakie tajemnice kryje opuszczone miasto Prypeć?

Jak wygląda przyroda w najsilniej skażonych miejscach na Ziemi?

Dnia 21 listopada 2016 r. o godz.  12.00 w sali nr 210 odbędzie się pokaz pierwszej pomocy.

Zapraszamy studentów i wykładowców Wydziału Humanistycznego.

W ramach zajęć z przedmiotu usługi w turystyce i rekreacji, studenci III roku turystyki i rekreacji wzięli udział w zajęciach z militarnych walk pozorowanych, które odbyły się 27 października w Dankowie.