Firma Carl Stahl Sp. z o. o. zajmuje się techniką podnoszeniową, architekturą ze stali oraz wytwarzaniem linek technicznych. Obecnie poszukuje osób na stanowiska operator obrabiarki CNC oraz programista obrabiarki CNC.

kursy jzykowe

Dział Współpracy Międzynarodowej Akademii im. Jakuba z Paradyża przyjmuje zgłoszenia studentów i pracowników AJP na 30-godzinne kursy językowe organizowane w ramach programu Erasmus+.

W ofercie: język czeski, francuski, niemiecki, rosyjski, ukraiński i włoski.

Zgłoszenia prosimy składać w Dziale Współpracy Międzynarodowej AJP przy ul. Teatralnej 25, pokój 109, do 14 grudnia 2018 roku.

Opłata za kurs wynosi 1 zł za lekcję. Kursy dofinansowane będą z funduszy programu Erasmus+.

Więcej informacji pod nr tel.: 95 721 60 70 lub koordynator@ajp.edu.pl.

Zapraszamy!

30 listopada 2018 r. studenci Wydziału Technicznego spotaki się z dyrektorem firmy Carl Stahl Tech Service Sp. z o.o. Panem Andrzejem Skrabą. Firma swoją siedzibę ma w miejscowości Cychry, a zajmuje się techniką podnoszeniową, architekturą ze stali oraz wytwarzaniem linek technicznych.

29 listopada 2018 r. studenci I roku Wydziału Technicznego odbyli wizytę do firmy AE do Strzelec Krajeńśkich. Koncern ae group to kompetentny dostawca części w branży motoryzacyjnej samochodów osobowych i pojazdów użytkowych.

28 listopada studenci Wydziału Technicznego odbyli wizytę studyjną do firmy Smurfit Kappa w Drezdenku. Firma ta jest producentem tekstury falistej i opakowań.

BD Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie  w partnerstwie z Wydziałęm Technicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża otrzymało dofinansowanie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju dla projektu „Hybrydowy system inteligentnej diagnostyki modeli prognostycznych”.