Firma IronCAD udostępniła bezpłatną wersję CAD 3D IronCAD dla wykładowców i studentów. Zapoznanie się z ofertą oraz procedura pobrania oprogramowania dostępne są pod adresem http://ironcad.pl/bezplatna-licencja-edukacyjna-cad-3d-ironcad/

 

 7 lutego 2018 r. na Wydziale Technicznym obyły się pierwsze zajęcia iniuciujące współpracę z Zespołem Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Krzyżu Wlkp.

W dniach 6-9 lutego 2018 Wydział Technczny odwiedziło ponad 160 uczniów klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 20 w Gorzowie Wielkopolskim.

 

Firma PQ Studio z Gorzowa Wielkopolskiego jest kolejną firmę informatyczną, z którą Wydział Techniczny nawiązał współpracę w zakresie możlwiości realizacji wspólnych projektów oraz staży i pratyk. Firma PQ Studio wytwarza aplikacje w technologiach ReactJS, HTML5, Stylus, JavaScript, Golang, MySQL, MariaDBdla klientów polskich oraz międzynarodowych. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą zatrudnienia w firmie: https://pqstudio.co/

 

 Firma Adecco dla Klienta firmy z branży automotiv zlokalizowanej w Strzelcach Krajeńskich poszukuje osoby na stanowisko: ELEKTROMECHANIK.

Szczegóły ogłoszenia: Ogłoszenie rekrutacyjne ELEKTROMECHANIK.pdf

 

  

   

DNIA 13 KWIETNIA 2018 ODBĘDZIE SIĘ KONFERENCJA NAUKOWA

PRZEMYSŁ 4.0

Algorytmizacja problemów oraz digitalizacja procesów i urządzeń

pod patronatem honorowym JM Rektora Akademii im. Jakuba z Paradyża Prof. dr hab. Elżbiety Skorupskiej - Raczyńskiej

Lokalizacja

Kontakt

Back to top