24 stycznia 2018 r. dr inż. Aleksandra Radomska-Zalas wzięła udział w zakończeniu II edycji projektu "Job Starter", które  odbyło się na Wydziale Technicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim. Podczas zakońzcenia swoją drogę do sukcesu prezentował Prezes Zarządu firmy PQ Studio Pan inż. Marcin Pastuszek, który jest absolwentem kierunku informatyka na Wydziale Technciznym.

W czasie trwania rocznego projektu studenci Wydziału Technicznego skorzystali z warsztatów rozwoju osobistego. Dowiedzieli się między innymi: jaki jest ich potencjał zawodowy, jak napisać profesjonalne CV, co to jest autoprezentacja, jak przebiega rozmowa rekrutacyjna. Poznali  prawa i obowiązki pracownika. Dodatkowo dowiedzieli się, jak kształtuje się lubuski rynek pracy pod kątem wysokości wynagrodzeń, oczekiwań pracodawców i możliwości zatrudnienia. Studentci naszego Wydziłau odbyli również wizyty studyjne do najlepszych pracodawców w regionie oraz spotkania z taki przedsiębiorstwami Borne Furniture, Grupa Telemond, Faurecia, SOLVAY.