„DRZWI  OTWARTE”  –  6 kwietnia 2018 r. !

Z A P R O S Z E N I E

„Drzwi otwarte” na Wydziale Technicznym AJP w Gorzowie Wielkopolskim !!!

Serdecznie zapraszamy na „Drzwi Otwarte” – zwiedzanie Wydziału Technicznego Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, które odbędą się dniu 6 kwietnia (piątek) w godz. 9.00-13.00 w budynku nr 6 przy ul. Fryderyka Chopina 52.

W ramach Drzwi Otwartych zaplanowane jest zwiedzanie Laboratorium Środowiskowego oraz szereg ciekawych pokazów m.in. z zakresu fizyki, elektroniki, automatyki, robotyki oraz mechaniki. Zaplanowaliśmy także na godzinę 12.00 konkurs programowania robotów LEGO MINDSTORMS EV3 !

Uczestnicy będą mogli zapoznać się z informacjami nt. oferty studiów, w tym nowo uruchamianych wspólnie z pracodawcami STUDIAMI DUALNYMI, otrzymać szczegółowe doradztwo w sferze doboru kierunku oraz kompleksowe objaśnienie zasad rekrutacji. To także szansa na swobodne zadawanie pytań wykładowcom oraz studentom naszego Wydziału.

Serdecznie zapraszamy...