Mimo nam poinformować, iż w ramach XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Dyplom i Nagrodę Prezesa SIMP, na najlepszę pracę dyplomową o profilu mechanicznym, nad którą obją Honorowy Patronat Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, do finału konkursu zakwalifikowane zostały dwie prace obronione na Wydziale Technicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim:

- inż. Wojciech Jasinowski, "Opracowanie konstrukcji automatycznego słupka parkingowego", wykonana pood kierunkiem dr inż. Marcina Jasińskiego,

- inż. Krzysztof Orzeł, "Projekt innowacyjnej pięcioosiowej frezarki numerycznej z promieniowymi prowadnicami w dówch osiach", wykonana pod keirunkiem dr hab. inż. Macieja Majewskiego.

Wyróznionym absolwentom i ich promotorów gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.