Koło Stowarzyszenie Inżynierów i Techników  Mechaników Polskich przy Wydziale Technicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim dnia 22 lutego 2019r. zorganizowało pierwsze z cyklu spotkań pt.: „Przemysł – nauka – dobre połączenie”.

Uczestnicy spotkania, zarówno wykładowcy, studenci jak i przedstawiciele różnych firm, mieli możliwość zapoznania się z tematyką dotyczącą detekcji słabych ogniw układów nośnych maszyn, którą przedstawił prof. dr hab. inż. G. Szwengier. Przedstawiciel firmy Prüftechnik Wibrem Sp. z o.o. Pan Witold Hanak przedstawił tematykę, związaną z zarządzaniem kosztami energii i mediów poprzez proste czynności serwisowe. Pan Witold poprowadził również interesujące warsztaty dla uczestników, przedstawiając przenośne systemy do szybkiego i niezawodnego rejestrowania oraz analizy informacji o stanie maszyny.

Kolejne spotkanie odbędzie się 17 maja 2019r. Więcej szczegółów wkrótce.

Zapraszamy do śledzenia Koła SIMP przy WT AJP na facebook’u https://www.facebook.com/koloSIMPprzyAJP/