|       |   EN

“Geologia” to konkurs skierowany do wszystkich osób związanych z geologią oraz pasjonujących się tą dziedziną nauki – do instytucji, jednostek badawczych, uczelni, kół i stowarzyszeń, ale nie tylko. Wziąć w nim udział mogą zarówno osoby mogące pochwalić się bogatym dorobkiem pracy zawodowej, jak i te, które stawiają pierwsze kroki na polu szeroko pojmowanej geologii.

Szanowni Państwo,

w imieniu organizatora – Ministerstwa Klimatu i Środowiska – serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie Geologia 2021. Konkurs ma na celu pokazanie zastosowań w praktyce: przedsięwzięć służących rozwojowi i promocji polskiej geologii, filmów rozpowszechniających wiedzę z zakresu geologii, nowatorskie i wysoce efektywne rozwiązania naukowe, techniczne, technologiczne, organizacyjne, ideowe i gospodarcze oraz fundamentalne odkrycia w dziedzinie geologii.

 

Konkurs odbywa się w trzech kategoriach:

1) Dorobek, fundamentalne odkrycie;

2) Młodzi;

3) Popularyzacja geologii i geośrodowiska.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 22 października br. (udział jest bezpłatny).

W każdej kategorii zostanie wyłoniony zwycięzca. Zdobywca tytułu Nagroda „GEOLOGIA 2021” otrzyma statuetkę, dyplom oraz nagrodę pieniężną. Co więcej, w każdej kategorii mogą zostać przyznane wyróżnienia. Wyróżnieni mogą otrzymać także nagrodę pieniężną.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.gov.pl/web/edukacja-ekologiczna/konkurs-geologia – znajdą tam Państwo regulamin. Wniosek należy przesłać na adres korespondencyjny:

· Krajowy Ośrodek Zmian Klimatu, Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy, ul. Chmielna 132/134 (V piętro), 00-805 Warszawa,

Prosimy o przesłanie informacji o wysłaniu wniosku na adres konkursgeologia@ios.gov.pl.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji:

e-mail: konkursgeologia@ios.gov.pl oraz

tel.: +48 507 822 391, +48 797 524 602

Z poważaniem,

Sekretariat Konkursu

Geologia 2021

konkursgeologia@ios.gov.pl

+48 507 822 391

+48 797 524 602

Konkurs jest finansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Back to top