Informujemy, iż w semestrze letnim roku akademickiego 2016/2017 Ośrodek Edukacyjny "Czym skorupka za młodu" realizować będzie projekt Akademia Małego Naukowca. Jest to jedyny projekt z województwa lubuskiego, który został zakwalifikowany do ogólnopolskiego programu „Uniwersytet Młodego Odkrywcy" Ministerstwa Naukii Szkolnictwa Wyższego.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej podstrony!

W dniu 10.01.2017r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 9 z Gorzowa Wielkopolskiego wręczyli pracownikom oraz studentkom Ośrodka Edukacyjnego "Czym skorupka za młodu" dyplom, w ramach podziękowania za udział w zajęciach.

W dniu 13.12.2016r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego ze Skwierzyny, wręczyli pracownikom oraz studentkom Ośrodka Edukacyjnego "Czym skorupka za młodu" dyplomy, w ramach podziękowania za udział w zajęciach.

W dniu 29.11.2016r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 5 z Gorzowa Wielkopolskiego wręczyli pracownikom oraz studentkom Ośrodka Edukacyjnego "Czym skorupka za młodu" dyplomy, w ramach podziękowania za udział w zajęciach.

W dniu 15.11.2016r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 20 z Gorzowa Wielkopolskiego wręczyli pracownikom oraz studentkom Ośrodka Edukacyjnego "Czym skorupka za młodu" dyplomy, w ramach podziękowania za udział w zajęciach.

W dniu 31.05.2016r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 6 z Gorzowa Wielkopolskiego wręczyli pracownikom oraz studentkom Ośrodka Edukacyjnego "Czym skorupka za młodu"  dyplom będący gestem podziękowania za udział w atrakcyjnych i owocnych zajęciach.