|       |   EN

STANOWISKO : referent ds. płac

MIEJSCE PRACY: Akademia im. Jakuba z Paradyża z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim

Główne zadania na stanowisku:

  • naliczanie wynagrodzeń pracowników Akademii w zakresie umów o pracę jak i umów cywilno-prawnych,\
  • komunikacja z pracownikami i studentami Akademii w zakresie wynagrodzeń i    stypendiów,
  • prowadzenie rozliczeń w zakresie urlopów i zasiłków chorobowych,
  • przygotowanie i realizacja płatności z funduszu stypendialnego studentów,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (komornicy, ZUS, US i inne),
  • sporządzanie analiz i raportów z zakresu kosztów wynagrodzeń na potrzeby wewnętrzne,

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, kierunkowe- finanse, rachunkowość,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy (preferowane na stanowisku kadrowo-płacowym),
  • znajomość przepisów z zakresu ustawy o ubezpieczeniach społecznych, podatku dochodowym od osób fizycznych oraz kodeksu pracy,
  • znajomość obsługi pakietu Microsoft Office,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • wysoka kultura osobista,
  • dokładność, rzetelność, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • chęć samodoskonalenia i pogłębiania wiedzy,

Oferowane warunki:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w uczelni publicznej,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • świadczenia socjalne,

Termin i miejsce składania ofert:

  • CV należy składać w terminie do 30 sierpnia 2022 roku :

           - elektronicznie, na adres: kwestor@ajp.edu.pl ;

           - pocztą tradycyjną na adres Akademia im. Jakuba z Paradyża ul. Teatralna 25, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Back to top