W dniu 12 lipca 2018 r. dr Piotr Krzyżanowski uczestniczył w zorganizowanym przesz Instytut Badań Edukacyjnych w Warszawie  spotkaniu eksperckim - seminarium zatytułowanym ,,Rozwój polityki publicznej w zakresie kształcenia cudzoziemców w Polsce".

Spotkanie zostało zrealizowane w ramach europejskich sieci polityk publicznych w zakresie kształcenia migrantów - SIRIUS 2.0 i finansowane jest z funduszy Komisji Europejskiej.

W dniu 4 kwietnia 2016 r. w Bibliotece Głównej przy ulicy Chopina 52 Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim odbył się wykład pt. „Przekazywanie kultury w nowoczesnym społeczeństwie - przykład Buriatów”.

Serdecznie zapraszamy na obchody Międzynarodowego Dnia Romówktóry odbędzie się 5 kwietnia 2016r. o godzinie 11.00 w auli im. prof. Stanisława Kirkora  Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Fryderyka Chopina 52.

Serdecznie zapraszamy na wykład Pani prof. Ewy Nowickiej pt.: „Przekazywanie kultury w nowoczesnym społeczeństwie – przykład Buriatów”, który odbędzie się 4 kwietnia 2016r. w Bibliotece Głównej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Chopina 52.

Serdecznie zapraszamy do obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który odbędzie się 1 marca 2016r. w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Chopina 52.

Serdecznie zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję Naukową ,,TATARZY W POLSCE PO 1945 ROKU TATARSKA TOŻSAMOŚĆ WOBEC ASYMILACJI”, która odbędzie się w dniach 6-7 października 2015 roku.