Szanowni Państwo

rok 2014 to czas na posumowanie dziesięcioletniego funkcjonowania Polski w strukturach Unii Europejskiej, a także wykorzystywania funduszy strukturalnych w okresach programowania 2004-2013. Fakt ten umożliwił uczelniom, jednostkom samorządu terytorialnego i innym instytucjom podjęcie wysiłku pozyskiwania środków finansowych z funduszy strukturalnych Unii Europejskiej na  przedsięwzięcia podnoszące poziom kształcenia, rozwój infrastruktury drogowej, technicznej
i społecznej wpływające na poziom życia mieszkańców społeczności lokalnych.

W związku z powyższym Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim organizuje konferencję pt.: „EUROREGION 2014” Gospodarka i nauka na pograniczu polsko-niemieckim - poszukiwanie nowych możliwości finansowych z funduszy strukturalnych  w dniu 8 kwietnia 2014r. w Gorzowie Wielkopolskim (aula PWSZ przy ul. Fryderyka Chopina 52)

Udział w konferencji stanowić będzie okazję do zaprezentowania dotychczasowych osiągnięć oraz wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami uczelni, samorządów i przedsiębiorstw województwa lubuskiego.

Serdecznie zapraszam

Rektor

prof. nadzw. dr hab.  Elżbieta Skorupska-Raczyńska

Pobierz ten plik (Program konferencji „EUROREGION 2014”.pdf)Program konferencji „EUROREGION 2014”.pdf