|   EN

Nauka

W dniu 23 listopada 2020 roku w godzinach 9:15-10:15 odbędzie się webinarium „Nie stój – inwestuj” na Wydziale Ekonomicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim.

Score Hunter to innowacyjna platforma edukacyjna wykorzystująca elementy grywalizacji. Dzięki swojej formie, scenariuszowi zajęć, tematycznym prezentacjom może być dla Wykładowców pomocą i elementem urozmaicającym pracę ze Studentami i edukację w obszarach budowania wiarygodności finansowej, scoringu, ochrony własnej tożsamości.


Składa się z prostych zadań, quizów, materiałów video umożliwiających studentom pozyskiwanie wiedzy w łatwy i przyjemny sposób, gwarantując nagrody dla najlepszych graczy.

Szczegółowy opis zasad konkursu oraz jak rozpocząć korzystanie z platformy znajdziesz w ulotce oraz na Score Hunter (www.scorehunter.edu.pl).

Rejestracja Score Hunter :

  1. Zarejestruj się na platformie edukacyjnej www.scorehunter.edu.pl
  2. Wybierz z rozwijanej listy Akademię im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim
  3. Zapisz się do jednej z grup: AKuciński_AJP_Grupa1_S lub  AKuciński_AJP_Grupa2_NS

Do wygrania karty prezentowe Allegro, Empik, Pakiety i Alerty BIK.

W przypadku pytań napisz:

dr Andrzej Kuciński e-mail: akucinski@ajp.edu.pl

Koordynator Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem

Gorzowskie oddziały Polskiego Towarzystwa Nauk Politycznych i Polskiego Towarzystwa Studiów Europejskich, Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej, Biblioteka Główna Akademii im. Jakuba z Paradyża oraz Lubuska Młodzieżowa Akademia Bezpieczeństwa zapraszają na spotkanie dyskusyjne w związku publikacją książki zatytułowanej Rosja w procesie wyzwań.

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH I BEZPIECZEŃSTWO INFORMACYJNE JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH - studia podyplomowe - uruchomione w roku akademickim 2020/2021!

NEUROLOGOPEDIA - studia podyplomowe - uruchomione w roku akademickim 2020/2021!

LOGOPEDIA - studia podyplomowe - uruchomione w roku akademickim 2020/2021!

W dniu 22 września 2020r. przy wykorzystaniu centrum pracy zespołowej na platformie Microsoft 365 – MS Teams, odbyła się Konferencja Naukowa „Uczenie się kadr systemu bezpieczeństwa narodowego sposobem na przetrwanie w świecie VUCA”

W dniu 15 lipca 2020 r. odbywała się debata on-line zatytułowana „Migracje w cieniu pandemii – pandemia w cieniu migracji”.

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do uczestnictwa w Warsztatach Metodologii Pedagogicznej "Wychowanie na motywach sztuki",
które odbędą się w dniach 4-6.09.2017 r. w Wisełce.

Szczegółowe informacje w załączniku.

Pobierz plik (Wisełka.pdf) Wisełka.pdf

Back to top