Pełnomocnik Rektora ds.osób niepełnosprawnych oraz Rada Niepełnosprawnych studentów zapraszają Państwa na Ogólnopolską Konferencję pt. " Praca nad sobą nie lada wyzwanie". Wydarzenie odbędzie się 26 kwietnia br., w Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wlkp. przy ul. Teatralnej 25. Konferencja ma na celu diagnozę metod i projektów formowania, kształtowania oraz analizowania wysiłków, które zmierzają do aktywności na rzecz samych siebie, ale również społeczeństwa.

Podczas konferencji swoją obecnością zaszczyci nas wybitny pedagog i terapeuta profesor Mariusz Zbigniew Jędrzejko, który jest również Dyrektorem Centrum Profilaktyki Społecznej. Profesor poprowadzi warszataty szkoleniowe pt. "Technologie cyfrowe a rozwój emocjonalny i edukacyjny dzieci i młodzieży”.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w załączniku.