Projekt " Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Gorzowskim jest projektem współfinansowanym z Unii Europejskiej. Partnerami projektu są : Konsorcjum firm: Profi Biznes Group Sylwia Karina Majewska i Zachodnia Izba Przemysłowo Handlowa w Gorzowie Wlkp., Akademia im. Jakuba z Paradyża.

Celem projektu jest poprawa jakości kształcenia zawodowego poprzez podniesienie poziomu wiedzy i kompetencji uczestników projektu, biorących udział w kursach, szkoleniach i stażach zawodowych oraz zintegrowanie kształcenia zawodowego z rynkiem pracy.

Formami wsparcia jest min. realizacja kursów i szkoleń, organizacja laboratoriów i obozów naukowych, doradztwo zawodowe, staże i praktyki zawodowe, doposażenie 4 pracowni zawodowych, oraz studia podyplomowe i kurs ECDL dla nauczycieli zawodu.

Więcej informacji dot. projektu znajdą Państwo w załączniku.