|   EN

Wydział Techniczny AJP zaprasza na konferencję naukową "Technologie przyszłości", która odbędzie się 25 września br. w godzinach 9.00-13.00 w Auli im. prof. Stanisława Kirkora Akademii im. Jakuba z Paradyża, ul. Chopina 52 budynek nr 5 w Gorzowie Wielkopolskim.

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń, poszerzenie wiedzy, integracja środowiska naukowego oraz dyskusja nad aktualnymi technologiami stosowanymi w informatyce, energetyce, wytwarzaniu i mechanice.

Zakres tematyczny:

1. "Kierunki zmian branży energetycznej", która obejmuje m. in. potencjał rozwojowy energetyki ze źródeł odnawialnych, politykę rozwoju ekoenergii przez samorząd gminny i powiatowy, energetykę konwencjonalną, zmiany klimatyczne lub pokrewne.

2. "Nowoczesne technologie w informatyce", która obejmuje bezpieczeństwo danych, zastosowania sztucznej inteligencji, metody programowania, przemysłowe zastosowania informatyki lub pokrewne.

3. "Inżynieria wytwarzania i konstrukcje maszyn", która obejmuje techniki wytwarzania, konstrukcje maszyn, inżynierię materiałową lub pokrewne.

 

Już dziś zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami konferencji na stronie:technologieprzyszlosci.ajp.edu.pl, jak również publikowania i udziału w wybranych panelach.

 

Więcej informacji dostępnych w linku: http://technologieprzyszlosci.ajp.edu.pl/?fbclid=IwAR0jq-_2kxII7KD7hTfsTaFo-62XcsLUVjleS48DoDhjjQS7szvF77v6HYU

 

Back to top