Uruchomiliśmy trzysemestralne studia podyplomowe pn.: BIBLIOTEKOZNAWSTWO Z INFORMACJĄ NAUKOWĄ

Planowany termin rozpoczęcia zajęć: 21 – 23.10.2016 roku.

Wszelkie pytania organizacyjne należy kierować do sekretarza: Pani BARBARY TOMALI tel.: 95 7216022.

Plan zajęć i harmonogram zjazdów zostaną umieszczone na stronie Uczelni w zakładce:

Dla Studentów/Studia podyplomowe/Plany zajęć.

Uruchomiliśmy dwusemestralne studia podyplomowe pn.: BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY

Planowany termin rozpoczęcia zajęć: 22 – 23.10.2016 roku.

Wszelkie pytania organizacyjne należy kierować do sekretarza: Pani MONIKI KOPEĆ tel.: 95 7216061.

Dla Studentów/Studia podyplomowe/Plany zajęć.

Uruchomiliśmy czterosemestralne studia podyplomowe pn.: LOGOPEDIA

Pierwsze zajęcia planowane są na 4 - 6 listopada 2016 roku.

Wszelkie pytania organizacyjne należy kierować do sekretarza Pani AGNIESZKI DYKAS tel.: 95 7216054.

Dla Studentów/Studia podyplomowe/Plany zajęć.

Uruchomiliśmy trzysemestralne studia podyplomowe pn.: PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA Z TERAPIĄ PEDAGOGICZNĄ DZIECKA.

Pierwsze zajęcia planowane są na 4 – 6 listopada 2016 roku.

Dla Studentów/Studia podyplomowe/Plany zajęć.

NABÓR NA POZOSTAŁE KIERUNKI ZOSTAŁ WYDŁUŻONY DO 14 PAŹDZIERNIKA 2016.