|       |   EN

Wydział Ekonomiczny - ogłoszenia dla studentów

Asystent Księgowego w Biurze Księgowym

Poszukujemy do Biura Księgowego Solid Księgowość osobę do następujących prac:

 

konkurs

Akademickie Mistrzostwa Menedżerskie

Studenci Wydziału Ekonomicznego będą rywalizować w ogólnopolskim konkursie biznesowym – Akademickie Mistrzostwa Menedżerskie!

Szanowni Państwo!

jesteśmy na półmetku rekrutacji do konkursu „Akademickie Mistrzostwa Menedżerskie” - bezpłatnego, ogólnopolskiego konkursu biznesowego dla uczelni wyższych.

Dzięki udziałowi w konkursie uczestnicy rozgrywki będą kształtować kompetencje biznesowe, ale także będą mieć szansę na zdobycie wartościowych nagród! Opiekun oraz członkowie zespołu, który zajmie I miejsce - otrzymają nagrody o wartości ok. 500 zł każda!

 

plakat

 

Szanowni Państwo,

Koło Naukowe Logistyki "LOGITOR" ma zaszczyt zaprosić Państwa na X Kopernikańskie Dni Logistyki (KDL), której tegoroczną tematyką jest Logistyka przyszłości.


Konferencja odbędzie się 18 maja 2023 roku. Planowana jest stacjonarna forma konferencji na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu.

Szanowni Państwo, 

przypominamy o IV edycji ogólnopolskiego konkursu „Polskie Serce Pękło. Katyń 1940”. Inicjatywa jest skierowana do studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia. Zgłoszenia należy przesyłać do 24 marca br. 

Ogłoszenie o pracę na stanowisko ds. ekonomicznych

Back to top