W semestrze letnim odbędą się dwie tury zajęć bezpłatnych:

I tura zajęć: 21.02 - 11.04.2017 r. 

II tura zajęć: 25.04 – 13.06.2017 r.

 

         Oferujemy dwa bloki tematyczne realizowane w ramach pracowni fizyki i matematyki. Zajęcia będą odbywały się we wtorki w ośmiu bezpośrednio następujących po sobie tygodniach, w godzinach: I grupa 14:00-15:00, II grupa 15:30-16:30. Zatem, każdy uczestnik weźmie udział w 60-sięcio minutowych zajęciach ośmiokrotnie w semestrze. Jednocześnie prosimy o wytypowanie dwóch opiekunów, bowiem uczniowie po przybyciu do Ośrodka Edukacyjnego „Czym skorupka za młodu” zostaną podzieleni na dwa zespoły, które równocześnie będą uczestniczyły w zajęciach - w innych pracowniach (obecność opiekuna podczas zajęć obowiązkowa). Oferta edukacyjna skierowana jest do uczniów klas trzecich szkoły podstawowej.

            Zgłoszenie, wyrażające chęć uczestnictwa w projekcie, prosimy przesyłać w formie elektronicznej (zeskanowaną kartę zgłoszenia grupy uczniów z pieczątką i podpisem Dyrektora Szkoły) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 07 lutego 2017 roku.


            Na podstawie otrzymanych zgłoszeń opracowany zostanie szczegółowy harmonogram realizacji zajęć, który otrzymają Państwo do 10 lutego br. Jednocześnie informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona, a o zakwalifikowaniu się danej grupy decyduje kolejność zgłoszeń w formie elektronicznej.

 

         W związku z planowaną fotorelacją z zajęć edukacyjnych, która umieszczona zostanie na stronie internetowej Uczelni, do formularza zgłoszenia grupy dołączona zostaje zgoda na publikację wizerunku dziecka. Niniejszą zgodę, podpisaną przez rodziców bądź prawnych opiekunów dziecka, prosimy o osobiste dostarczenie w terminie planowanych zajęć.

Lokalizacja

Kontakt

Back to top