Za oknami pojawiły się pierwsze przymrozki, dlatego studenci turystyki i rekreacji już intensywnie zaczynają przygotowania do sezonu zimowego, który zbliża się wielkimi krokami. Przed nimi wyjazd na narty biegowe i zjazdowe oraz zimowe zajęcia specjalizacyjne. Ale październik to również miesiąc kończący sezon żeglarski, dlatego  nie mogło na nim zabraknąć naszego akcentu i tak, wykorzystując sprzyjający wiatr i ostatnie słoneczne dni studenci III roku w ramach zajęć specjalizacyjnych, które odbyły się w terminie 8 – 9.10.2015 żeglowali na Jeziorze Osiek. Część z nich zdecydowała się na wzięcie udziału w kursie na patent żeglarza jachtowego, który czeka ich już na wiosnę.

Pozostałych studentów nie tylko z turystyki i rekreacji również zapraszamy do udziału w zajęciach i kursach żeglarskich w ramach działalności sekcji żeglarskiej

dr Anna Bezulska

koordynator sekcji narciarskiej i żeglarskiej