Praktyka studentów PWSZ w krainie jezior Odra-Sprewa

sierpień-wrzesień 2014

W Tourismusverband Seenland Oder-Spree w Bad Saarow (Niemcy) przebywają dwie studentki naszej uczelni, kierunek turystyka i rekreacja: Nadiia Andrashchuk i Tetiana Bogaychuk, które korzystają z możliwości odbywania praktyki studenckiej w zagranicznej instytucji w ramach programu Erasmus+.

Bad Saarow to nowoczesne uzdrowisko w powiecie Oder-Spree, posiadające pierwszy w Brandenburgii basen termalno-solankowy, położony na brzegu jeziora Scharmützel, nowoczesne obiekty sportowo-rekreacyjne i zdrowotne oraz liczne hotele i apartamenty. Jest to idealne miejsce na aktywny wypoczynek, ponieważ różne dyscypliny sportu kuszą turystów bogatą ofertą, np. golf, tenis, sporty wodne, jogging, wędrówki piesze i rowerowe, wędkarstwo czy jeździectwo.

Bad Saarow to piękna miejscowość wypoczynkowa i uzdrowiskowa położona na wschód od Berlina.

H. Uchto