WIZYTA W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+

We wtorek 10 marca 2015 r. przebywał w naszej uczelni Pan prof. dr Hartmut Rein z Hochschule für nachhaltige Entwicklung Eberswalde (Niemcy), który wygłosił wykład dla studentów i pracowników naukowo-dydaktycznych pt. „Rozwój zrównoważony w zarządzaniu regionem turystycznym”.

Nasz Gość spotkał się m.in. z wykładowcami Wydziału Humanistycznego (kierunek – turystyka i rekreacja) w celu omówienia przyszłych wspólnych warsztatów turystycznych dla studentów PWSZ i Wyższej Szkoły Zrównoważonego Rozwoju w Eberswalde.
Warsztaty odbędą się w maju br. w „Leśnym Ustroniu”- ośrodku położonym wśród lasów i jezior w Witnicy.

PWSZ reprezentowali:
1. dr Arkadiusz Wołoszyn – prorektor ds. Organizacji i Rozwoju
2. dr Anna Bezulska
3. mgr Joanna Kupczyk
4. dr Mateusz Rynkiewicz
5. mgr Przemysław Nisiewicz – koordynator ds. współpracy z zagranicą.

Na zakończenie wizyty Pan prof. dr Hartmut Rein zwiedził „Leśne Ustronie“ w Witnicy.

HU