W środę 4 października 2017 r. studenci Wydziału Turystyki Przykarpackiego Narodowego Uniwersytetu im. Wasyla Stefanyka w Iwano-Frankowsku (Ukraina) bronili prac magisterskich na kierunku zarządzanie, specjalność manager turystyki. Podpisane porozumienie AJP z uczelnią ukraińską pozwala studentom uzyskać tzw. „podwójny dyplom” studiów magisterskich.

Tytuł  magistra AJP otrzymali:

1. Natalia  Gugil, temat pracy magisterskiej: Zarządzanie wizerunkiem Lwowa jako marketingowy element rozwoju turystyki sentymentalnej;
  2. Serhii  Kohuch, temat pracy magisterskiej: Analiza porównawcza rozwoju agroturystyki na terenie karpackiego regionu Ukrainy i Polski;
  3. Vitaliia  Meleshko, temat pracy magisterskiej: Wybrane problemy zarządzania polityką regionalną w zakresie rozwoju turystyki eventowej w województwie małopolskim.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

HU