|       |   EN

Aktualności

Spotkanie upamiętniające Profesora Tadeusza RynkiewiczaAkademia im. Jakuba z Paradyża zaprasza na spotkanie upamiętniające Profesora Tadeusza Rynkiewicza połączone z promocją poświęconej Jemu książki.

KU AZS AJP W Gorzowie Wielkopolskim w ramach III AKADEMICKICH DNI SPORTU organizuje w hali sportowej przy ulicy Fryderyka Chopina 52 w dniu 14 grudnia 2022r. o godz. 10.00 Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w Futsalu.

Auro Toyota zaprezentowane na zdjęciu w celu sprzedażyAkademia im. Jakuba z Paradyża ogłasza, że oferuje do sprzedaży samochód osobowy marki: TOYOTA, model: Avensis MR’12.

KOMUNIKAT NR 4/140/2022

REKTORA AKADEMII IM. JAKUBA Z PARADYŻA Z SIEDZIBĄ W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM

z dnia 17 listopada 2022 r.

w sprawie kształcenia w trybie zdalnym w Akademii im. Jakuba z Paradyża

KOMUNIKAT NR 4/140/2022

REKTORA AKADEMII IM. JAKUBA Z PARADYŻA Z SIEDZIBĄ W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM

z dnia 17 listopada 2022 r.

w sprawie kształcenia w trybie zdalnym w Akademii im. Jakuba z Paradyża

17 listopada 2022 roku w sali konferencyjnej Biblioteki Glównej im. Elizy Orzeszkowej Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim odbyła się XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa Rachunkowość i Finanse. Teoria i Praktyka, którą uroczyście otworzyła JM Rektor prof. dr hab. Elżbieta Skorupska-Raczyńska.

Kursy językowe Dział Współpracy Międzynarodowej Akademii im. Jakuba z Paradyża przyjmuje zgłoszenia studentów i pracowników AJP na 30-godzinne kursy językowe organizowane w ramach programu Erasmus+.

W ofercie: język czeski, francuski, niemiecki, rosyjski, ukraiński i włoski.

Na zdjęciu JM Rektor prof. dr hab. Elżbieta Skorupska-Raczyńska wraz z Dziekanem Wydziału Humanistycznego prof. AJP dr hab. Agnieszką Niekrewicz otwierają uroczyście seminarium poświęcone śp. prof. Bogdanowi WalczakowiPamięci profesora Bogdana Walczak – językoznawcy, polonisty i slawisty poświęcone było seminarium naukowe, które odbyło się w dniach 14-15 listopada w Auli im. prof. Stanisława Kirkora AJP.