Serdecznie zapraszamy Państwa na konferencję pt. " Inżynieria innowacji 2017", która odbędzie się 21 kwietnia 2017r., przy ul. Fryderyka Chopina 52, w budynku nr 6, sala nr 301.

Konferencja naukowa  Inżynieria innowacji 2017  jest kontynuacją cyklicznej konferencji Edukacja Techniczna dla Rynku Pracy. Zmiana nazwy konferencji to obok zwrócenia się jej tematyką do bieżących zagadnień środowiska inżynierskiego, także prezentacja nowych wymagań dla procesu kształcenia w Uczelni realizowanych we współpracy ze środowiskiem gospodarczym. Sesje konferencji wypełnią prezentacje osiągnięć naukowych pracowników Wydziału, Uczelni oraz osób zgłoszonych do udziału w konferencji, w tym najlepsze prace dyplomowe naszych absolwentów. Zapewne wiele prac będzie dokumentować możliwości pracowni Laboratorium Środowiskowego. Konferencji towarzyszyć będą warsztaty z wybranych zagadnień nauk technicznych prowadzone przez Partnerów konferencji.

------------------------

Monika Stefanek

Dnia 11 kwietnia br. na terenie kampusy przy ul. Fryderyka Chopina 52 odbył się pokaz ataku terrorystycznego. Celem pokazu była możliwość poznania praktycznych działań związanych z sytuacjami kryzysowymi w obiektach edukacyjnych.

Organizatorami wydarzenia była Komenda Wojewódzka Policji, Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej oraz Centrum Kształcenia  Zawodowego i Ustawicznego ”MEDYK” w Gorzowie Wielkopolskim.

Fotorelacja: Ariel Krokosz, Arleta Cyran, Monika Stefanek

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż dnia 11 kwietnia br. odbędzie się spektakularny pokaz ataku terrorystycznego na terenie kampusu przy ul. Fryderyka Chopina 52. Rozpoczęcie o  godz. 12.00.

Celem pokazu jest możliwość poznania praktycznych działań związanych z sytuacjami kryzysowymi oraz sposobami zachowania w ich czasie zasad bezpieczeństwa w obiektach edukacyjnych.

Organizatorami wydarzenia jest Komenda Wojewódzka Policji, Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim ,Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej oraz Centrum Kształcenia  Zawodowego i Ustawicznego ”MEDYK” w Gorzowie Wlkp.

Koło Promocji i Rozwoju WOLONTARIUSZ poszukuje osób chętnych do wzięcia udziału w zbiórce ulicznej na rzecz Gorzowskiego Hospicjum im. Św. Kamila, która odbędzie się w dniu 27 kwietnia br. na terenie naszego miasta. Akcja będzie trwała od godziny 8.00 do 19.00 (co 2 godziny zmiana zbierających). Zgłoszenia u mgr Małgorzaty Madej tel. 509395662, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Trwa rekrutacja studentów i kwalifikacja pracowników na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018.

EU flag Erasmus vect POSTrwa rekrutacja studentów i kwalifikacja pracowników na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018.

Szanowni Państwo,

informujemy, iż dnia 22 marca 2017 roku Kolegium Elektorów Akademii im. Jakuba z Paradyża wybrało na funkcję Prorektora ds. nauki prof. dr hab. Pawła Leszczyńskiego oraz Prorektora ds. studenckich dr. Przemysława Słowińskiego.