|       |   EN

Aktualności

Plakat informujący o konferencji KONFERENCJA  BEZPIECZEŃSTWO MOBILNOŚCI PASAŻERÓW ORAZ PERSONELU LOTNICZEGO W OKRESIE POSTPANDEMICZNYM  LOTNICTWO BEZZAŁOGOWE W PRZEWOZACH LOTNICZYCH KONFERENCJA

 

BEZPIECZEŃSTWO MOBILNOŚCI PASAŻERÓW ORAZ PERSONELU LOTNICZEGO W OKRESIE POSTPANDEMICZNYM

LOTNICTWO BEZZAŁOGOWE W PRZEWOZACH LOTNICZYCH

15 lipca 2022 r. w Akademii im. Jakuba z Paradyża w Auli im. prof. Stanisława Kirkora odbyła się Uroczystość Wręczenia Dyplomów Naszej Uczelni. Ceremonia dla studentów Wydziałów Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego oraz Humanistycznego rozpoczęła się o godzinie 10.00, natomiast dla studentów Wydziałów Ekonomicznego, Technicznego i Nauk o Zdrowiu o godzinie 13.00.

Miło nam poinformować, iż w dniu 25 kwietnia 2022 r. Prezydent RP Andrzej Duda nadał dr hab. Ryszardowi Wójcikowi tytył profesora nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinie inżynieria mechaniczna.

Dla wszystkich osób, które ukończyły Akademię im. Jakuba z Paradyża, chcących dalej studiować w naszej Uczelni, po studiach pierwszego stopnia lub już z tytułem magistra, oferujemy w ramach promocji zniżkę w wysokości 25% za opłatę (czesne) za studia niestacjonarne, która obowiązywać będzie przez cały okres kształcenia!

Grafika informująca o rekrutacji na kierunek PIELĘGNIARSTWO STUDIA POMOSTOWEInformacja dla kandydata na studia w Akademii im. Jakuba z Paradyża na kierunek pielęgniarstwo studia pomostowe

doc. dr Olga Łazarowycz z wizytą w AJPProdziekan Wydziału Filologii Przykarpackiego Uniwersytetu Narodowego im. Wasyla Stefanyka w Iwano-Frankiwsku (Ukraina) doc. dr Olga Łazarowycz z wizytą w AJP, podczas spotkania z Rektorem. 

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w Akademickim Liceum Mistrzostwa SportowegoW piątek 24 czerwca br. w siedzibie Akademickiego Liceum Mistrzostwa Sportowego odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022.

Pokaz udzielania pierwszej pomocy na fantomie26 czerwca 2022 roku w Parku Wiosny Ludów odbył się Lubuski Piknik Zdrowia. Akademia im. Jakuba z Paradyża wzięła udział w tym w wydarzeniu, włączając się w promocję aktywnego stylu życia, zdrowego odżywiania i profilaktyki zdrowotnej.

Back to top