Serdecznie zapraszamy Państwa na konferencję pt. " Inżynieria innowacji 2017", która odbędzie się 21 kwietnia 2017r., przy ul. Fryderyka Chopina 52, w budynku nr 6, sala nr 301.

Konferencja naukowa  Inżynieria innowacji 2017  jest kontynuacją cyklicznej konferencji Edukacja Techniczna dla Rynku Pracy. Zmiana nazwy konferencji to obok zwrócenia się jej tematyką do bieżących zagadnień środowiska inżynierskiego, także prezentacja nowych wymagań dla procesu kształcenia w Uczelni realizowanych we współpracy ze środowiskiem gospodarczym. Sesje konferencji wypełnią prezentacje osiągnięć naukowych pracowników Wydziału, Uczelni oraz osób zgłoszonych do udziału w konferencji, w tym najlepsze prace dyplomowe naszych absolwentów. Zapewne wiele prac będzie dokumentować możliwości pracowni Laboratorium Środowiskowego. Konferencji towarzyszyć będą warsztaty z wybranych zagadnień nauk technicznych prowadzone przez Partnerów konferencji.

------------------------

Monika Stefanek