|   EN

Katedra Rachunkowości i Zarządzania Finansami Wydziału Ekonomicznego Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim ma zaszczyt zaprosić do udziału w X Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Rachunkowość i Finanse. Teoria i Praktyka, która odbędzie się 15 października 2020 roku w Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim.

O formie konferencji (stacjonarna/on-line) poinformujemy Państwa w osobnym komunikacie. Przesłane artykuły zostaną opublikowane w monografii naukowej. Wydawnictwo Naukowe Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, zgodnie z Komunikatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 18 stycznia 2019 r. w sprawie wykazu wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe, znajduje się wśród wydawnictw z poziomu I - 80 punktów.

Szczegóły dotyczące konferencji znajdą Państwo na stronie internetowej: http://www.konferencja-rif.ajp.edu.pl/"

Jednocześnie zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie informacji w Państwa środowisku naukowym.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego

dr Andrzej Kuciński – sekretarz konferencji