|   EN

Sektorowa Rada ds. Kompetencji Finanse - logoW dniu 23 listopada 2020 w godzinach 10:00-14:00 odbędzie się 4 edycja Konferencji Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Finansowego FINSKILLS 2020 ONLINE pod hasłem: SPOŁECZNOŚĆ SEKTORA FINANSOWEGO. postCOVID2020-2021: STRATEGIA ROZWOJU CZY PRZETRWANIA.

W trakcie Konferencji zaprezentowane zostaną wyniki najnowszego badania SRK SF: „Transformacja cyfrowa środowiska pracy i rozwoju w sektorze finansowym”.  W wystąpieniach
i dyskusjach będziemy poszukiwać odpowiedzi m.in. na pytania:

• Jakie nowe wyzwania kryzys pandemiczny postawił przed społecznością sektora finansowego?
  • Czy chcemy być liderem zmiany czy gonić peleton, inwestować czy ciąć koszty?
  • Jaki powinien być nowy model uczenia się cyfrowego pracowników sektora finansowego i jakie zadania stoją  przed pracodawcami, uczelniami, firmami szkoleniowymi, pracownikami oraz instytucjami publicznymi, aby taki model wspólnie opracować, wdrożyć i stale rozwijać?
  • Jakie działania powinna podjąć SRK SF jako platforma współpracy na rzecz nowego modelu uczenia się: przez całe życie, z wykorzystaniem technologii, z zaangażowaniem wszystkich interesariuszy?

Zaproszenie kierowane jest do pracowników sektora finansowego: banków, firm ubezpieczeniowych, firm działających na rynku kapitałowym,  nauczycieli akademickich i studentów szkół wyższych, instytucji nadzoru sektora finansowego, przedstawicieli izb gospodarczych, stowarzyszeń zawodowych i organizacji branżowych, związków zawodowych działających w sektorze i wszystkich zainteresowanych osób.

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY.

Więcej informacji: https://konferencjasrk2020.wib.org.pl

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZISIAJ!

dr Andrzej Kuciński

uczelniany koordynator programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem