Dział Współpracy Międzynarodowej Akademii im. Jakuba z Paradyża przyjmuje zgłoszenia studentów i pracowników AJP na 30-godzinne kursy językowe organizowane w ramach programu Erasmus+.

W ofercie: język czeski, francuski, niemiecki, rosyjski, ukraiński i włoski.

Zgłoszenia prosimy składać w Dziale Współpracy Międzynarodowej AJP przy ul. Teatralnej 25, pokój 109, do 14 grudnia 2018 roku. Formularz zgłoszeniowy do pobrania poniżej.

Opłata za kurs wynosi 1 zł za lekcję. Kursy dofinansowane będą z funduszy programu Erasmus+.

Więcej informacji pod nr tel.: 95 721 60 70 lub koordynator@ajp.edu.pl.

Zapraszamy!

Do pobrania:

Pobierz plik (77-16 ZR załącznik nr 6 - formularz zgłoszeniowy.doc) Formularz zgłoszeniowy

Zapraszamy nauczycieli akademickich i pracowników administracyjnych Akademii im. Jakuba z Paradyża do zgłaszania się na wyjazdy stypendialne w ramach programu Erasmus+. Są jeszcze wolne miejsca na rok akademicki 2018/2019. Dokumenty należy składać do 30 listopada 2018 r. w Dziale Współpracy Międzynarodowej, ul. Teatralna 25, bud. 1, pokój 109.

Zasady kwalifikacji pracowników, niezbędne dokumenty, lista uczelni partnerskich i więcej informacji na temat programu Erasmus+ w zakładce AKADEMIA/ Program Erasmus oraz w poszczególnych zakładkach dotyczących wyjazdów.

Tak mówili uczestnicy kursu języka niemieckiego, który w ostatnich miesiącach w ramach programu Erasmus+ prowadzony był przez Wydział Humanistyczny Akademii im. Jakuba z Paradyża.

Rozpoczęła się rekrutacja studentów i kwalifikacja pracowników na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2018/2019.

UWAGA! Przedłużony nabór na kursy do końca lutego 2018 r.

Dział Współpracy Międzynarodowej Akademii im. Jakuba z Paradyża przyjmuje zgłoszenia studentów i pracowników naszej Uczelni na 30-godzinne kursy językowe. W ofercie: język czeski, francuski, niemiecki, rosyjski, ukraiński i włoski.

Drodzy studenci 2 roku – na co komu Erasmus? A właśnie może się Wam przydać!!

Badania Komisji Europejskiej nt. korzyści z programu Erasmus dowodzą, że absolwenci z doświadczeniem międzynarodowym szybciej znajdują pracę. Studenci wracają nie tylko pewniejsi siebie, bardziej tolerancyjni wobec innych kultur, ale też zdolni do szybszego rozwiązywania problemów, przystosowywania się do nowych okoliczności i z większymi umiejętnościami organizacyjnymi. Są to jednocześnie te cechy charakteru, które najbardziej ceni większość pracodawców.

Dlatego nie zastanawiajcie się dłużej! Są jeszcze wolne miejsca na wyjazdy na studia i praktykę w semestrze letnim w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018.

Trwa rekrutacja studentów i kwalifikacja pracowników na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018.

EU flag Erasmus vect POSTrwa rekrutacja studentów i kwalifikacja pracowników na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018.