UWAGA! Przedłużony nabór na kursy do końca lutego 2018 r.

Dział Współpracy Międzynarodowej Akademii im. Jakuba z Paradyża przyjmuje zgłoszenia studentów i pracowników naszej Uczelni na 30-godzinne kursy językowe. W ofercie: język czeski, francuski, niemiecki, rosyjski, ukraiński i włoski.

Drodzy studenci 2 roku – na co komu Erasmus? A właśnie może się Wam przydać!!

Badania Komisji Europejskiej nt. korzyści z programu Erasmus dowodzą, że absolwenci z doświadczeniem międzynarodowym szybciej znajdują pracę. Studenci wracają nie tylko pewniejsi siebie, bardziej tolerancyjni wobec innych kultur, ale też zdolni do szybszego rozwiązywania problemów, przystosowywania się do nowych okoliczności i z większymi umiejętnościami organizacyjnymi. Są to jednocześnie te cechy charakteru, które najbardziej ceni większość pracodawców.

Dlatego nie zastanawiajcie się dłużej! Są jeszcze wolne miejsca na wyjazdy na studia i praktykę w semestrze letnim w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018.

Trwa rekrutacja studentów i kwalifikacja pracowników na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018.

EU flag Erasmus vect POSTrwa rekrutacja studentów i kwalifikacja pracowników na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018.

Uwaga studenci 2 roku – są jeszcze wolne miejsca na wyjazdy na studia i praktykę w semestrze letnim w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2016/2017.

Dnia 13 czerwca 2016 roku, w Sali Kolumnowej Sejmiku Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze odbył się kolejny, II Lubuski Sejmik Turystyczny „Lubuskie rzeki – możliwości i bariery.” Głównym organizatorem Sejmiku był Departament Infrastruktury Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego,