|       |   EN

Wydział Ekonomiczny - aktualności

17 listopada 2022 roku w sali konferencyjnej Biblioteki Glównej im. Elizy Orzeszkowej Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim odbyła się XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa Rachunkowość i Finanse. Teoria i Praktyka, którą uroczyście otworzyła JM Rektor prof. dr hab. Elżbieta Skorupska-Raczyńska.

W dniu 14 listopada 2022 roku odbył się na Wydziale Ekonomicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim wykład na temat „Etyka w rachunkowości”.

logo Solid consultingW dniu 15 listopada 2022 roku zostało podpisane porozumienie w sprawie nawiązania współpracy w zakresie studenckich praktyk zawodowych z Solid Consulting sp. z o. o. w Gorzowie Wielkopolskim, pozwalające odbyć studencką praktykę zawodową dla studentów kierunku finanse i rachunkowość, studia pierwszego oraz drugiego stopnia, profil praktyczny.

15 listopada 2022 r. odbyła się VII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Rachunkowość 2022, organizowana przez Wydział Ekonomiczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim.

uczymy na comarch ERPWydział Ekonomiczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim oraz Koło Naukowe Rachunkowości i Podatków KoRa serdecznie zapraszają zainteresowanych studentów i pracowników dydaktycznych Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim do udziału w bezpłatnych e-szkoleniach z obsługi systemu Comarch ERP Optima, oprogramowania służącego do obsługi księgowości, kadr i płac oraz sprzedaży.

Koło Naukowe Rachunkowości i Podatków KoRa zaprasza studentów Wydziału Ekonomicznego na bezpłatne szkolenia.