|       |   EN

thumbnail logoW dniu 02 lutego 2021 roku zostało podpisane porozumienie w sprawie nawiązania współpracy w zakresie studenckich praktyk zawodowych z Biurem Rachunkowym Violetta Szymczak w Gorzowie Wielkopolskim, pozwalające odbyć studencką praktykę zawodową dla studentów kierunku finanse i rachunkowość, studia pierwszego stopnia oraz drugiego stopnia, profil praktyczny.

BRVS to firma powstała w 2009 roku w Gorzowie Wielkopolskim. BVRS specjalizuje się w prowadzeniu księgowości dla osób fizycznych, małych i dużych podatników oraz spółek z kapitałem polskim i zagranicznym.

Osobą wyznaczoną do kontaktów w sprawach związanych z realizacją studenckiej praktyki zawodowej z Biurem Rachunkowym BVRS ze strony Uczelni w ramach zawartego porozumienia jest dr Andrzej Kuciński – opiekun praktyk zawodowych dla kierunku finanse i rachunkowość.