|       |   EN

239 optimum finanse alina lasik zduniakW dniu 12 lutego 2021 roku zostało podpisane porozumienie w sprawie nawiązania współpracy w zakresie studenckich praktyk zawodowych z Optimum Finanse Alina Lasik-Zduniak w Gorzowie Wielkopolskim, pozwalające odbyć studencką praktykę zawodową dla studentów kierunku finanse i rachunkowość, studia pierwszego stopnia oraz drugiego stopnia, profil praktyczny.

Biuro rachunkowe Optimum Finanse to firma z wieloletnim doświadczeniem działająca w Gorzowie Wielkopolskim i województwie lubuskim. Biuro rachunkowe Optimum Finanse specjalizuje się w prowadzeniu księgowości zapewniając jednocześnie dla swoich klientów wsparcie związane z podejmowanymi decyzjami w zakresie finansów, kadr i płac.

Osobą wyznaczoną do kontaktów w sprawach związanych z realizacją studenckiej praktyki zawodowej z Biurem Rachunkowym Optimum Finanse ze strony Uczelni w ramach zawartego porozumienia jest dr Andrzej Kuciński – opiekun praktyk zawodowych dla kierunku finanse i rachunkowość.