|       |  EN

nzb logo stretch 200x84W dniu 27.05.2021 odbył się na Wydziale Ekonomicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim wykład na temat Czy jesteśmy cyber (nie)bezpieczni?, który wygłosił Pan Andrzej Karpiński - Dyrektor ds. bezpieczeństwa Grupa BIK.

Tematyka wykładu została podzielona na dwie części. W pierwszej z nich zostały poruszone zagadnienia dotyczące zagrożeń, scenariuszy ataków, skutków dla instytucji oraz skutków dla ofiar, czyli osób dotkniętych takim działaniem. Druga część dotyczyła zadań, ról, kompetencji i organizacji pracy w zespole bezpieczeństwa, czyli jak to wygląda od środka.

W wykładzie wzięli udział pracownicy i studenci Wydziału Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, a każdy z uczestników wykładu otrzymał certyfikat uczestnictwa.

Uczelniany Koordynator Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem

dr Andrzej Kuciński