|       |   EN

logo Solid consultingW dniu 15 listopada 2022 roku zostało podpisane porozumienie w sprawie nawiązania współpracy w zakresie studenckich praktyk zawodowych z Solid Consulting sp. z o. o. w Gorzowie Wielkopolskim, pozwalające odbyć studencką praktykę zawodową dla studentów kierunku finanse i rachunkowość, studia pierwszego oraz drugiego stopnia, profil praktyczny.

Solid Consulting sp. z o.o. zajmuje się doradztwem w zakresie systemów zarządzania. Udziela wsparcia we wszystkich aspektach funkcjonowania - począwszy od projektów dotyczących wdrożeń systemów, poprzez szkolenia, audyty oraz doradztwo przy doskonaleniu. Solid Consulting sp. z o.o. wśród swych aktywności biznesowych oferuje m.in. prowadzenie Biura Księgowego w zakresie pełnej obsługi księgowej i kadrowo-płacowej.

Osobą wyznaczoną do kontaktów w sprawach związanych z realizacją studenckiej praktyki zawodowej z Solid Consulting sp. z o.o. w Gorzowie Wielkopolskim ze strony Uczelni w ramach zawartego porozumienia jest dr Andrzej Kuciński – opiekun praktyk zawodowych dla kierunku finanse i rachunkowość.

Wydział Ekonomiczny

dr Andrzej Kuciński